TRANSFER KİRALAMA

www.ayalatour.com

Ayala Tour İnternational Transfer hizmetleri.

''Alışkanlıklarınızın Dışında Farklı Yolculuk Deneyimi ile Konfor Bizimle Hizmete Dönüşür. ''

AYALA TOUR INTERNATIONAL :Bir araç satın almaya karar verdiğinizde, toplu nakit çıkışı yapmanız veya ihtiyacınız olan nakit için kredi kullanmanız gerekir. Masraflarınız bununla da bitmez. Satın aldığınız aracın sigorta, vergi, bakım, onarım, lastik değişimi gibi maliyetleri ek masraflar olarak karşınıza çıkar. Ayrıca, aracınızın ikinci el satış değerinin belirsizliği de sizin için bir risk unsuru olacaktır.

Aracınızı uzun süreli kiralamanız halinde ise oluşacak toplam maliyet, yalnızca aracınızın aylık kiraları kadardır. Üstelik, hem aracınızın ikinci el değerinin belirsizliği riskinden korunmuş olur, hem de aracınızın satın alımından, ikinci el satışına kadarki tüm işlemlerini zahmetsizce yürütmüş olursunuz. Kiralama kapsamında alacağınız uygun maliyetli ek hizmetleri de hesaba kattığınızda, uzun süreli araç kiralamak satın almaya kıyasla sizin için daha avantajlı bir çözüm olacaktır.

''Kurumsal (filo) kiralama, 24 aydan 48 aya kadar sürede, belirli bir kilometre için aylık sabit ödemelerle araç kullanım hakkına sahip olduğunuz bir finansman yöntemidir.Uzun dönemli kiralama hizmeti ile aracınızın bakım, hasar, ikinci el değeri gibi finansal risklerini sizin için AYALA TOUR INTERNATIONAL üstlenir. Kiralama sayesinde asıl işinize odaklanırken, araç alımı için kredi kaynağı yaratmak ya da sermayenizi araç alımı için kullanmak zorunda kalmazsınız.''

Kiralama Koşulları

Kiralama suresi

Filo kiralamada minimum süre 12 ay, maksimum süre 36 aydır. Zaman aşımı taraflar arasında mutabakata bağlı olarak uygulanır.

Araç Yaşı ve Teslimi

Filo kiralamada ‘O kilometre araç dışında araç teslimi yapılmaz ve teslimat için ek ücret alınmaz.

Periyodik Bakımlar

Filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre tüm düzenli bakımları Ayala Tour International tarafından karşılanır. Firma Tüm yerli ve Yabancı yetkili servislerle işbirliği içinde çalışır.

Sigorta Kapsamı

Kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda Ayala Tour, Kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortası dahilindeki tüm teminatları karşılar. Ayrıca müşterinin ihtiyacı olan muadil bir aracı 24 saat içinde teslim eder.

Yol Yardımı

Kiralanan araçlarının tamamında yardım servisleri vardır ve müşteri bu servislerin tüm avantajlarından yararlanır.

Araç Sayısı

Filo kiralamada araç sayısında ve türünde limit yoktur.İsteğe bağlı olarak tüm yerli yabancı model araçlar kullanım şartlarına uygun olacak şekilde tekliflerinize sunulur.

Katma Değer Vergisi

Satın alınan bir aracın KDV’si sabit bir kıymet haline gelerek mal bedeli ile birleşir ve ödenecek KDV’den mahsup edilemez. Kiralandığında ise KDV tutarı her ay mahsup edilebilir.

Ödemeler

Ödemeler fatura karşılığında aylık periyotlarla sözleşme şartlarına uygun şekilde tahsil edilir.

Kaza Halinde

Filo kiralamada kullanılan aracın kaza yapması halinde müşteriye en yakın zamanda yol yardımı ulaştırılır.

scroll up