WIP TRANSFER KİRALAMA

www.ayalatour.com

Ayala Tour İnternational VIP Transfer hizmetleri.

''Siz işinize odaklanın! Trafik ve park sorununu biz sizin için çözeriz.''

AYALA TOUR INTERNATIONAL :Lüks araç kiralamak bazı özel istekleri beraberinde getirir. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Profesyonel hizmet ekibi: 7 gün 24 saat şoförlü araç kiralama hizmeti vermekteyiz.Trabzon Havaalanı karşılama ve uğurlama, özel şoförlü vip araçlarımızla karşılıyoruz.

Özel gecelerde park sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla eğlenmek istemez misiniz? Ya da akşamları dışarı çıkıp, eve nasıl dönerim stresi olmadan dilediğiniz gibi bir gece geçirmeye ne dersiniz? Yakınlarınızı veya bir misafirinizi otel odası konforuna sahip vip aracınızla karşılamak ya da başka bir yere ulaştırmak için Özel Şoförünüz ve araç içi hostesiniz sizi bekliyor. Özel şoförlü lüks araç kiralama taleplerinizi ve kendi araçlarımız ile karşılıyor, size ve misafirlerinize vip seyahatin ayrıcalıklarını yaşatıyoruz..

Kiralama Koşulları

Kiralama suresi

Filo kiralamada minimum süre 12 ay, maksimum süre 36 aydır. Zaman aşımı taraflar arasında mutabakata bağlı olarak uygulanır.

Araç Yaşı ve Teslimi

Filo kiralamada ‘O kilometre araç dışında araç teslimi yapılmaz ve teslimat için ek ücret alınmaz.

Periyodik Bakımlar

Filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre tüm düzenli bakımları Ayala Tour International tarafından karşılanır. Firma Tüm yerli ve Yabancı yetkili servislerle işbirliği içinde çalışır.

Sigorta Kapsamı

Kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda Ayala Tour, Kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortası dahilindeki tüm teminatları karşılar. Ayrıca müşterinin ihtiyacı olan muadil bir aracı 24 saat içinde teslim eder.

Yol Yardımı

Kiralanan araçlarının tamamında yardım servisleri vardır ve müşteri bu servislerin tüm avantajlarından yararlanır.

Araç Sayısı

Filo kiralamada araç sayısında ve türünde limit yoktur.İsteğe bağlı olarak tüm yerli yabancı model araçlar kullanım şartlarına uygun olacak şekilde tekliflerinize sunulur.

Katma Değer Vergisi

Satın alınan bir aracın KDV’si sabit bir kıymet haline gelerek mal bedeli ile birleşir ve ödenecek KDV’den mahsup edilemez. Kiralandığında ise KDV tutarı her ay mahsup edilebilir.

Ödemeler

Ödemeler fatura karşılığında aylık periyotlarla sözleşme şartlarına uygun şekilde tahsil edilir.

Kaza Halinde

Filo kiralamada kullanılan aracın kaza yapması halinde müşteriye en yakın zamanda yol yardımı ulaştırılır.

scroll up