UÇAK BİLETİ

Havaş Rize-Trabzon Hareket Saatleri

 

02:30 – 05:30 – 07:30 – 10:00 – 12:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00

Kalkış Noktası: Kütüphane Önü
(1 Ağustos – 1 Eylül 2020)
Havaş Rize-Trabzon Hareket Saatleri
02:30 – 05:30 – 07:30 – 10:00
12:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00
Kalkış Noktası: Kütüphane Önü
(1 Ağustos – 1 Eylül 2020)

Sorularınız mı var?

     Uçak bileti ve uçuşlar hakkında merak ettiğiniz her şey için Ayala Tour’un deneyimli ekibiyle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

     Uçak Biletimi neden Ayala Tour’dan almalıyım?

 
1) Çoklu Uçuşlarda Kolay Çözümler

Uçak bileti alırken her zaman bir noktadan bir noktaya gidip dönmeyiz veya uçmak istediğimiz şehre direkt uçuş olmayabilir. Bu gibi durumlarda çoklu ve/veya aktarmalı uçuşlar satın almamız gerekir. Bu durumda;

  • Aktarma yapılacak hava limanı (ülke-şehir) transit vize durumu hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Ülkenin transit vize kuralları hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Aksi takdirde hava limanında kalmak veya geri dönmek zorunda kalınabilir.
  • Aktarma yapılacak olan şehirde birden fazla hava alanı veya bir hava alanının birden fazla terminali olabilir. Bu durumda; hava alanı ve terminal bilgisi çok önem arz eder. Vize durumundan dolayı diğer hava alanına/terminaline geçiş yapamayabilir, seyahat kabusa dönüşebilir.
2) Uygun Fiyat Alternatifleri

Bilet satış kanallarından bilet alırken o anki mevcut sınıfa göre bilet kesilir. Fakat seyahat acenteniz sizin için bilet rezervasyonu yaptıktan sonra; bilet kesme opsiyonu dolana kadar, daha ucuz sınıflara yedek yazarak uçak biletinizi daha ucuz almanıza yardımcı olur. Uçak bileti daha ekonomik şartlarla almak bir takip işidir; bilet personeli bunu sizin için yapacaktır.

3) Tek Noktada Koordineli İşlem Takibi

Seyahatinizin, vizeoteluçak bileti ihtiyaçlarınızın aynı acenta üzerinden takip edilmesi; seyahatinizi bir bütün haline getiren unsurların koordineli olarak hazırlanmasına ve aksaklık çıkmamasına yardımcı olur. Seyahati için biletini internetten alan pek çok kişi, vize işlemi süresini bilmediğinden/öngöremediğinden biletini yüksek değişiklik ücretleri ödeyerek değiştirmek zorunda kalmaktadır.

4) 7/24 Destek

Satın alınmış olan esnek class uçak bilet değişikliği; yalnızca, bileti kesen acente ve hava yolu şirketi tarafından yapılabilir. Sürekli bilet alan müşteriler bilet satış personeli ile 7/24 temasa geçip, ihtiyacı olan değişikliği kolayca yaptırabilirler. Yurt dışında iken atacağınız bir mail veya mesaj ile biletinizde istediğiniz değişikliği yapma imkanına sahip olursunuz

5) Mil Program Danışmanlığı

Seyahat acenteniz uçak bileti rezervasyonunuzu yaparken, sahip olmuş olduğunuz Mil Program kartınızı göz önüne alarak tavsiyelerde bulunur. Örneğin; Türk Havayolları Miles and Smiles kartına sahip olan bir müşteriye, Türk Hava Yolları Star Alliance üyesi olduğundan, yine Star Alliance grubuna üye bir hava yolu şirketi seçilir ki bu uçuştan mil kazanılabilsin, havaalanlarında Lounge hizmetlerinden faydalanabilsinler.

6) İndirim Seçenekleri

Şirketinizin bilet hacmine bağlı olarak hava yolu şirketinden alınabilecek Corporate Club üyeliği sayesinde her uçuşta indirim alınması sağlanmaktadır.

7) Grup Fiyatları

Yapılacak seyahatlerde 10 veya üzeri kişi bulunduğunda seyahat acenteniz sizin için grup fiyatı talep edip, seyahatinizi daha ekonomik hale getirmeye yardımcı olur.

8) Promosyonlar

Hava yolu şirketlerinin yapmış olduğu promosyonlar seyahat acentesi tarafından müşterilere bildirilerek, ekonomik fiyata bilet temin edilmesi sağlanır.

 

Ayala Uçak Bileti